رخداد های منفی مثبتگونه :)

ذهن زیبای من

رخداد های مهمی همیشه توی زندگی انسان وجود داره که ممکنه اول تلخی‌هایی داشته باشه ولی وقتی به نتیجه پایانیش میرسی متوجه میشی که واو چه خوبی‌هایی داشت این رخداد.

رخداد‌های منفی را مثبت بنگریم.

ذهن زیبا و روشن - طراحی توسط Freepik
ذهن زیبا و روشن – طراحی توسط Freepik

ذهن زیبا زندگی زیبا یک مسابقه تحت عنوان مسابقه ذهن زیبای من برگذار کرده که من هم به رسم دوستی چند ساله تصمیم گرفتم توی این مسابقه شرکت کنم.

گفته شد یا صوت بدید یا متن، من بر اساس لجبازی هردو را آماده کردم که باز پیشنهاد میکنم به جای متن به صوت گوش بدید که کامل تره.

بیاین زندگیمون رو با ذهن زیبا ، زیباتر کنیم.

سلام.

من علی اسمعیلی هستم و ۱۸ سالمه.

توی زندگیم شاید حتی یک درصد از اون تجربه‌هایی که شما توی زندگیتون کردید رو تجربه نکرده باشم ولی ارزش تجربه‌هایی که تا الان به دست آوردم رو میدونم.

جالبه از رخداد منفی صحبت کردید که تبدیل بشه به مثبت نگری.
یاد رخداد منفی‌ای افتادم که در یک کار بهش رسیدم.
من توی کار‌هایی که انجام دادم تا الان همیشه به بد قولی معروف شدم. چون همیشه چند تا کار رو با هم میکنم و تا یک کار بهترین کاری که به نظرمه نشه ولش نمیکنم و باید یک چیز خوب تحویل بدم.
برای همین همیشه رخداد منفی‌ای که پیش میاد برای من و مشتریام اینه که کار دیر تحویل داده میشه ولی همیشه این اطمینان توی دل من و اونا هستش که آقا کاری که تحویل میشه کاریه که رضایت رو جذب میکنه.

رخدادهای مثبتگونه‌ای که بخوایم منفی در نظر بگیریم بازم هست.

مثلا بی اعصابی من توی پروژه هایی که به عنوان مدیر پروژه هستم. شنیدین که میگن همیشه دکتر‌ها متخصص مشکلی هستند که خودشون دارن. منم دقیقا الان متخصص مشکلی هستم که خودم دارم 😐 یعنی وقتی کاری رو به عنوان مدیر پروژه شروع میکنم وای به حال اونی که زیر دستم داره کار میکنه و دیر پروژه رو تحویل میده، واقعا خدا بهش صبر بده. هم از نظر زمانی بنده خدا ها رو تحت فشار میزارم هم از نظر تخصصی. ولی خوبیش اینه که از ترس اینکه کار رو اشتباه بزنن و من دوباره درخواست ویرایش بدم خیلی روش کار میکنند تا من رو راضی کنند.
از بخش مثبتش میتونم به این اشاره کنم که الان توی پروژه هایی که به عنوان مدیر پروژه کار کردم یک دونه فید بک منفی هم نداشتم.

یک نمونه رخداد مثبتگونه منفی هم که الان یادم افتاد بگم این هست که بعضیا وسط پروژه یا آخر پروژه‌هایی که من مدیر پروژه هستم لفت میدند و مجبورم جایگزین براشون پیدا کنم که بخش مثبتش به نفع من نیست به نفع اوناییه که لفت دادن واقعا تو دلشون میگن آخیش از دستش راحت شدیم، به آرامش فوق العاده‌ای میرسن اصلا:))

من کلا انسان گیری هستم هر موقع تو گوگل سرچ میکنید علی اسمعیلی و با من کار داشتید با تجهیزات باشید که رخداد زندگیتون مثبت تر بشه.

این چند دقیقه رو برای ذهن زیبا صحبت کردم و امیدوارم همیشه مثبت باشید و گیر آدم های مثبت بیوفتید چون آدم های مثبت زندگیتون رو همیشه شاد و مثبت می‌کنند.

لبخند بزنید چون زندگیتون رو شیرین میکنه. وقتتون بخیر.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *